wydarzenia akcja
”Nie wstydzę się Jezusa” na XXV MSSM w Dębowcu
2012-07-14
W środę, 11 lipca br. wolontariusze akcji brelokowej zawitali na XXV Jubileuszowe Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych w Dębowcu, które jest największą tego typu imprezą w Polsce. Naturalnie przywieźli ze sobą breloki dla bagatela ponad 2000 młodych ludzi!

Uczestnicy spotkania poznali bliżej genezę akcji oraz usłyszeli o wadze osobistego świadectwa wiary w dzisiejszym świecie. Z pewnością wzięli to sobie do serca, ponieważ namiot pod którym rozdawane były nasze breloki przeżywał permanentne oblężenie, a rankiem następnego dnia do zdjęcia stanął tłum dumnych ze swej wiary.

Zapraszamy do galerii!

 
 
 
 
 
 
 
 
Niektórzy traktują krzyż instrumentalnie i wykorzystują do celów politycznych
Dlaczego nie zostawimy krzyża w bezpiecznym miejscu, tzn. w kościele lub domu prywatnym?
- Nadużycia nie uchylają prawa do używania czegoś.
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL