wydarzenia akcja
Być bogatym i się nie wstydzić Jezusa? Naprawdę można!
2012-06-04
Krzysztof  Jędrzejewski, główny akcjonariusz Grupy Kopex, trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej odważnie przyznaje się do wiary w Boga. W 2011 roku zajął 26. miejsce wśród najbogatszych Polaków, według miesięcznika "Forbes" i nie wstydzi się publicznie mówić o sile, jaką zyskuje dzięki Chrystusowi.

Nie wstydzę się mówić o Bogu, że Bóg jest dla mnie najważniejszy. W biznesie często spotykam się z niezrozumieniem i konsternacją, natomiast to nie w żaden sposób nie powstrzymuje przed tym, aby na ten temat mówić, pomimo że nie wszyscy to rozumieją...

Zobacz pełne świadectwo Krzysztofa Jędrzejewskiego


mt1033.pl

 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
Krzyż w szkole
Dlaczego? Inni mówią, że edukacja z zasady powinna być neutralna światopoglądowo…
- Nie istnieje neutralność światopoglądowa. Nie można uczyć dzieci bez odwołania się do kategorii prawdy i fałszu oraz dobra i zła.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL