wydarzenia akcja
Krakowska pielgrzymka na Jasną Górę z brelokami naszej akcji
2012-09-05
Na pielgrzymim szlaku krakowscy pątnicy otrzymali brelok akcji "Nie wstydzę się Jezusa". Było to wspaniałe wsparcie w drodze do Jasnogórskiej Pani, Królowej Polski.

Była to XXXII Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę, która odbyła się w dniach od 06.08 do 11.08.2012 roku. W trzecim dniu wspólnego pielgrzymowania po odpoczynku i konferencji w Podchybiu ks. Józef, przewodnik Grupy 4, otworzył ciężki, czarny worek i rozdał każdemu pielgrzymowi z krakowskiej grupy brelok z napisem "Nie wstydzę się Jezusa". - Jest to dla nas niezapomniana pamiątka z Pielgrzymki - napisała w liście do nas pani Ania, uczestniczka drogi na Jasną Górę.

Mt1033.pl
 
 
Chrześcijanie walczą o obecność krzyża w miejscach publicznych
Dlaczego? Niech lepiej zajmą się np. pomocą ubogim i niepełnosprawnym…
- Chrześcijaństwa nie można zredukować do działalności charytatywnej.
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL