wydarzenia akcja
Milion breloków rozdany!
2012-11-27
Dziś, we wtorek 27 listopada 2012 nasz licznik rozdanych breloków osiągnął okrągły milion! Znaczy to, że breloki z odważnym hasłem „Nie wstydzę się Jezusa” nosi już milion Polaków. To wielka radość dla całej Krucjaty Młodych, gdyż ambitny cel jaki sobie postawiliśmy został osiągnięty. Odniesione zostało wielkie zwycięstwo chrześcijańskiej dumy nad strachem i wstydem!

Nie byłoby to jednak możliwe bez Ciebie, drogi brelokowiczu! Dlatego też pragniemy zaprosić Cię na III Kongres Krucjaty Młodych, podczas którego odbędzie się finał naszej wspólnej akcji. Spotkaj się z nami 1 grudnia w Warszawie. Wszystkie szczegóły Kongresu oraz zapis znajdziesz na stronie: http://www.kongres.krucjatamlodych.pl/

Do zobaczenia!

Krucjata Młodych
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
Magda Anioł i Adam Szewczyk
- muzycy związani z polską sceną chrześcijańską: Zaprzeć się samego siebie, pokonać siebie, pokonać swoją próżność, swoje namiętności - to jest siła!
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL