wydarzenia akcja
Przymierze Rodzin ”Mamre” z brelokami akcji
2012-04-10
Sympatycy Przymierza Rodzin "Mamre" podczas wizyty w częstochowskiej Archikatedrze, otrzymała breloki akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Ponad 50 młodych osób, sympatyzujących z Przymierzem Rodzin "Mamre" z Oławy i okolic, po raz kolejny przyznało się, że nie wstydzi się Jezusa. Tym razem oprócz modlitwy, swoją miłość do Chrystusa pokazali obietnicą noszenia w widocznym miejscu breloka z pięknym cytatem z Ewangeli św. Mateusza. Oławska młodzież deklarowała również wypełnianie codziennie co najmniej jednego duchowego uczynku miłosierdzia. Wyjazd wspólnoty do Częstochowy zorganizowany był przez księży z Parafii Matki Boskiej Pocieszenia w Oławie.
Gratulujemy postawy!


www.mt1033.pl
 
 
 
 
Mumio: Jadwiga i Dariusz Basińscy
- członkowie grupy Mumio: Kiedy ktoś w trakcie rozmowy kpi sobie z Jezusa, atakuje mnie lub kogokolwiek, to rozmawiając z tą osobą, modlę się za nią, proszę Pana Boga, by jej nie sądził.
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL