wydarzenia
Terlikowski: Dlaczego należy protestować przeciwko koncertowi Madonny
2012-07-28
Walka z satanizmem ma sens i jest dla chrześcijanina absolutną koniecznością. I to nawet wówczas, gdy na pierwszy rzut oka przynosi ona korzyści osobom, które do satanizmu się odwołują. O tych prostych prawdach trzeba przypominać, gdy rozmawiamy o protestach w sprawie Madonny.

Koncert Madonny w Warszawie to impreza, która powinna być oprotestowana przez katolików w każdy możliwy sposób. I to mimo iż piosenkarka rzeczywiście świeci już coraz słabszym blaskiem, bojkot czy wezwanie do modlitwy w intencji odwołania koncertu zapewne nie przyniesie spodziewanych efektów, zrobi reklamę „artystce”, a do tego dorobi katolikom gębę oszołomów. Wszystkie te argumenty można i trzeba brać pod uwagę, ale nie powinny one przesłaniać innych, o wiele z naszego punktu widzenia istotniejszych.

A te są takie, że cały koncert Madonny jest niestety – o czym piszą w apelu o modlitwę w intencji odwołania koncertu polscy egzorcyści – mocnym narzędziem w rękach złego. Symbolika, jaka jest w trakcie koncertu stosowana, symbole, obrazy są całkowicie jednoznaczne, i wskazują na siłę, która nie jest Bogiem, a której oddawana jest cześć. Profanowane krzyże, niszczony obraz Kościoła, antykult oddawany postaci w czerni, oddanie się w ręce zła – to wszystko – nawet jeśli w intencji Madonny jest tylko grą (choć wcale tak nie musi być) jasno odsyła do sił, z którymi katolik i chrześcijanin nie powinien mieć nic wspólnego, które są groźne dla jego życia duchowego, które mogą stać się podstawą zniewolenia duchowego. (...)

Tomasz P. Terlikowski

Czytaj więcej na: Fronda.pl
 
dołącz
 
 
Akcja
Chcemy obudzić sumienia Polaków. Młodych
i dojrzałych. Stań do walki z samym sobą!
Ze wstydem i obojętnością. Opowiedz się za Jezusem i nakłoń innych do wyznania wiary.
     Daj świadectwo:
zamów brelok 
i noś go w widocznym miejscu.
      Wymagasz od siebie więcej?
Spełniaj duchowe uczynki miłosierdzia!
 
Tomasz Zubilewicz
- polski prezenter telewizyjny: Ja miałem przyjemność spotkać się z Panem Bogiem. Utożsamiam to ze spotkaniem z Jezusem i od tego momentu moje życie nabrało nieco innego wymiaru.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL