wydarzenia akcja
Tomasz Zubilewicz jest z nami ! Zobacz jak wypowiada słowa...
2012-05-07
"Nie wstydzę się Jezusa! Nie przez przypadek dzisiaj się spotykamy i mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej! Akcja ruszyła w roku 2011, a pod koniec kwietnia 2012 r. już ponad 800 tysięcy osób zadeklarowało podobne słowa jak ja" - mówi znany polski prezenter telewizyjny.

Tomasz Zubilewicz to kolejna znana postać, która dołączyła do naszej akcji, prezentując przed kamerą brelok z krzyżem i otwarcie mówiąc o swojej wierze w Jezusa Chrystusa. To właśnie bycie w bliskości z Bogiem uznaje on za swój największy sukces życiowy.

"Kroczę tą drogą od wielu, wielu lat i chyba może dlatego na moim sercu zawsze jest wiosna, zawsze twierdzę, że wszystko zmierza ku dobremu. I uważam, że jeśli każdy z nas spotkał się w swoim życiu z Panem Bogiem, z Jezusem, to gdzieś to powinien uzewnętrzniać" - tymi słowami Tomasz Zubilewicz potwierdza istotę wyznania wiary i publicznego przyznania się do Jezusa.

Zobacz nagranie z Tomaszem Zubilewiczem.

Od marca 2011 r. w ramach akcji "Nie wstydzę się Jezusa" rozdaliśmy ponad 900 tysięcy breloków. Pośród ZNANYCH z nami wystąpiło 17 osób.


Mt1033.pl
 
Chrześcijanie walczą o obecność krzyża w miejscach publicznych
Dlaczego? Niech lepiej zajmą się np. pomocą ubogim i niepełnosprawnym…
- Chrześcijaństwa nie można zredukować do działalności charytatywnej.
 
Robert ”Litza” Friedrich
- polski gitarzysta i wokalista: Tylko wtedy widać, że ktoś nie wstydzi się Jezusa, ma w Niego wiarę i ufność w to, że Jego Zmartwychwstanie jest początkiem nowego życia...
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL