kontakt
Dołącz do Krucjaty Młodych!
Jeśli chcesz uczestniczyć w akcjach rozdawania breloków "Nie wstydzę się Jezusa" oraz innych inicjatywach organizowanych przez Krucjatę Młodych, wypełnij poniższy kwestionariusz.
Będziemy Cię na bieżąco informowali o naszych kolejnych działaniach.
Spełniaj duchowe uczynki miłosierdzia!
 
 
Imię: *
 
Nazwisko: *
 
E-mail: *
 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
 
 

Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu wykonania niniejszego zamówienia, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych.

 
Przepisz kod z obrazka
 
 
WYŚLIJ
 
dołącz
 
 
Duchowe uczynki
"Krzyżowiec" to bezpłatne czasopismo, tworzone przez ludzi wspierających międzynarodowy ruch Tradycja-Rodzina-Własność. Na łamach periodyka poruszana jest problematyka społeczna, religijna i polityczna. Autorzy artykułów to młodzi, ambitni ludzie - w większości studenci wyższych uczelni.

Klikając w zamieszczoną poniżej okładkę, możesz pobrać najnowszy numer "Krzyżowca" w formacie PDF.

Życzymy owocnej lektury!
 
 
 
 
Copyright © Instytut im. Ks. Piotra Skargi              WWW.PIOTRSKARGA.PL