wydarzenia
 
2016-06-13
Czerwiec 2016: Cykl akcji ulicznych przeciwko aborcji
W dniach 4-12 czerwca Krucjata Młodych przeprowadziła serię kampanii ulicznych w kilku miastach Polski. Zbieraliśmy podpisy pod projektem Ustawy zakazującej zabijania nienarodzonych dzieci. więcej »
 
 
2016-05-30
Kraków: Krucjata Młodych na Marszu dla Życia i Rodziny
W ostatnią niedzielę maja ulicami centrum krakowskiego Starego Miasta przeszedł Marsz Dla Życia i Rodziny. Impreza odbyła się pod Wawelem po raz czwarty i jak zwykle zgromadziła licznych zwolenników porządku świata opartego o rodzinę i poszanowanie ludzkiego życia, w tym przedstawicieli Krucjaty Młodych więcej »
 
 
2016-05-15
Warszawa: tysiące ludzi w obronie życia i rodziny
W 140 miastach Polski odbędą się Marsze dla Życia i Rodziny. 15 maja w Warszawie w barwnym pochodzie wzięło udział kilka tysięcy osób. więcej »
 
 
2016-05-14
Białystok: modlitwa publiczna przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci
Białostocka Krucjata Młodych zorganizowała kolejny Różaniec publiczny w intencji zadośćuczynienia Bogu i Matce Bożej za grzech aborcji. Pomimo siąpiącego deszczu zgromadziło się ok. 30 osób. więcej »
 
 
2016-05-12
Rzym: Krucjata Młodych na Marszu dla Życia 2016
8 maja wolontariusze Krucjaty Młodych wzięli udział w Marszu dla Życia w Rzymie. Głównym przesłaniem Marszu był sprzeciw wobec aborcji i eutanazji. więcej »
 
 
2016-05-11
Supraśl/Białystok: Majówka Krucjaty Młodych
Codzienna Msza trydencka, wykłady, zaprawa fizyczna, szermierka, paintball i akcja publiczna - oto majówka Krucjaty Młodych. więcej »
 
 
2016-04-12
Oświadczenie Krucjaty Młodych ws. zaplanowanego bluźnierstwa na obchodach 1050-lecia Chrztu Polski
Istnieje realne zagrożenie, że upamiętnienie najważniejszego wydarzenia w dziejach naszego kraju – Chrztu Polski – zostanie odarte z aury sakralności i zamieni się w hippisowską, antykatolicką hucpę. więcej »
 
 
2016-04-04
Białystok: Różaniec publiczny - zadośćuczynienie za grzech aborcji
Około sześćdziesięciu osób zebrało się 9 kwietnia br. na Rynku Kościuszki w Białymstoku na publicznej modlitwie wynagradzającej za grzech aborcji w Polsce. Wierni odmówili w tej intencji trzy części Różańca świętego, prosząc również Boga o łaskę zerwania z tym haniebnym procederem w naszej Ojczyźnie i wprowadzenia prawnej ochrony życia dzieci nienarodzonych. więcej »
 
 
2016-04-04
Wrocław: Różaniec publiczny w intencji prześladowanych chrześcijan
31 marca br. odbył się kolejny już Różaniec publiczny w intencji prześladowanych chrześcijan, nawrócenia ich prześladowców, a także powrotu Europy do odwiecznych zasad Kościoła katolickiego. Wydarzeniem zainteresowała się telewizja TRWAM. więcej »
 
 
2016-03-04
Wrocław wykorzystywany do promocji imprezy z udziałem homoseksualistów? Krucjata Młodych protestuje!
5 marca we Wrocławiu ma odbyć się kolejna edycja wydarzenia „Żywa Biblioteka” z udziałem między innymi przedstawicieli społeczności LGBT. Krucjata Młodych ze stolicy Dolnego Śląska protestuje przeciwko angażowaniu wizerunku miasta w inicjatywę z udziałem homoseksualistów. „Tak jak poprzednie edycje tego wydarzenia, również i to zdecydowanie godzi w zasady chrześcijańskie” - czytamy w piśmie skierowanym do prezydenta miasta, Rafała Dutkiewicza. więcej »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 
dołącz
 
 
Krzyż jest niezmiernie ważny dla chrześcijan
Dlaczego? Inni mówią, że to tylko symbol, od którego ważniejsze jest wypełnianie Bożych przykazań.
- Używając krzyża, przyznajemy się do wiary w Chrystusa i do przynależności do Jego Kościoła.
 
Akcja
Chcemy obudzić sumienia Polaków. Młodych
i dojrzałych. Stań do walki z samym sobą!
Ze wstydem i obojętnością. Opowiedz się za Jezusem i nakłoń innych do wyznania wiary.
     Daj świadectwo:
zamów brelok 
i noś go w widocznym miejscu.
      Wymagasz od siebie więcej?
Spełniaj duchowe uczynki miłosierdzia!
 
 
 
Copyright © Instytut im. Ks. Piotra Skargi              WWW.PIOTRSKARGA.PL