wydarzenia akcja
Breloki nagrodą dla uczniów z Czermna
2011-06-29
Uczniowie VI klasy szkoły podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Czermnie, podczas zakończenia roku szkolnego otrzymali w nagrodę za dobre sprawowanie, breloki akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Na pomysł wręczenia breloków swoim uczniom wpadła Pani Elżebieta, wychowawczyni klasy. Młodzi uczniowie z wielkim zachwytem przyjęli breloki. Obiecali, iż będą starać się iść przez całe swoje życie w parze z Jezusem Chrystusem. Gratulujemy wspaniałej inicjatywy Pani Elżbiety i trzymamy kciuki za uczniów z Czermna, którzy nie wstydzą się Jezusa!


www.mt1033.pl
 
 
Irek Dudek
- polski kompozytor, wokalista i autor tekstów: chciałbym was bardzo zachęcić, abyście się nie wstydzili swojej religii, swojego katolicyzmu, nie wstydzili się krzyża
 
Wielu „katolików” nie chce krzyża w przestrzeni publicznej
Dlaczego niektóre środowiska i osoby deklarujące się jako katolicy nie czują takiej potrzeby?
- Są to wyznawcy "świętego spokoju", ludzie letni.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL