wydarzenia akcja
”Nie wstydzę się Jezusa” na spotkaniach młodych
2011-08-03

Krucjata Młodych weźmie udział spotkaniu młodych diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Druga edycja "Exodusu Młodych" odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia br. w Zwierzyńcu na Roztoczu. Hasłem tegorocznego spotkania będą słowa: „Mocni nadzieją”. W harmonogramie spotkań zaplanowano m.in. warsztaty pod hasłem „Nie wstydzę się Jezusa”.

„Exodus Młodych” to cztery dni pod namiotami. Na młodzież czeka – jak zapewniają organizatorzy – potężna dawka dobrej muzyki, ciekawe konferencje, piękne nabożeństwa, wzruszające pantomimy, fachowe warsztaty, a także trochę sportu i zabawy.

„Exodus Młodych” to kontynuacja rozpoczętego w ubiegłym roku cyklu cnót boskich. Tegoroczny temat to też hasło pielgrzymki bł. Jana Pawła II z 12 czerwca 1999 roku w Zamościu. - Dlatego w czasie spotkania wielokrotnie będziemy dziękować Bogu za dar jego beatyfikacji – zapowiadają organizatorzy.

25 sierpnia ok. godz. 13.00 rozpoczną się warsztaty, w ramach których Krucjata Młodych przedstawi akcję „Nie wstydzę się Jezusa”. Uwaga! Każdy uczestnik spotkania otrzyma brelok!

Spotkanie Młodzieży diecezji zamojsko-lubaczowskiej "Exodus Młodych" odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia 2011 roku na terenie Ośrodka Turystycznego "ECHO" w Zwierzyńcu  (adres: ul. Biłgorajska 3, 22-470 Zwierzyniec). Recepcja spotkania będzie czynna 23 sierpnia br. od godz. 10. Zgłoszenia indywidualne i grupowe przyjmowane są wcześniej.  

UWAGA! Zapisywać można się do 23 sierpnia!

Przedstawiciele Krucjaty Młodych wezmą udział również w V Pallotyńskim Spotkaniu Młodych, które odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w Ołtarzewie. Akcja „Nie wstydzę się Jezusa” zostanie zaprezentowana w pierwszym dniu o godz. 13. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają brelok.

PiotrSkarga.pl

 
dołącz
 
 
Symbol krzyża kojarzy się jednoznacznie z wyprawami krzyżowymi
Dlaczego w imię Chrystusa Ukrzyżowanego mordowano ludzi innych wyznań?
- Nie można mówić o wyprawach krzyżowych, pomijając kontekst historyczny.
 
Magda Anioł i Adam Szewczyk
- muzycy związani z polską sceną chrześcijańską: Zaprzeć się samego siebie, pokonać siebie, pokonać swoją próżność, swoje namiętności - to jest siła!
 
 
 
Copyright © Instytut im. Ks. Piotra Skargi              WWW.PIOTRSKARGA.PL