wydarzenia akcja
Agnieszka Radwańska drugą rakietą świata!
2012-07-06
Możemy być dumni z naszej czołowej tenisistki. Agnieszka Radwańska, która otwarcie przyznała się do wiary, biorąc udział w akcji „Nie wstydzę się Jezusa” jest drugą rakietą świata. W finale Wimbledonu pokonała ją Amerykanka, Serena Williams.

Radwańska szła przez turniej jak burza. Została zatrzymana dopiero w finale. Z utytułowaną tenisistką, Sereną Williams, Polka walczyła jak równy z równym. Ostatecznie przegrała zostając drugą tenisistką świata. To pierwszy tak wielki sukces w karierze Radwańskiej.

- Dałam z siebie wszystko - mówiła po meczu Radwańska, z trudem hamując wzruszenie. Dziękowała współpracownikom za pomoc i zapewniała, że spróbuje stanąć na najwyższym podium w przyszłym roku.

Źródło: PCh24.pl
 
Tomasz Zubilewicz
- polski prezenter telewizyjny: Ja miałem przyjemność spotkać się z Panem Bogiem. Utożsamiam to ze spotkaniem z Jezusem i od tego momentu moje życie nabrało nieco innego wymiaru.
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL