ZNANI z nami
 
Kompozytor, twórca muzyki filmowej
Nazywam się Michał Lorenc. Zachęcam was do niewstydzenia się Jezusa. Tutaj jest jeszcze taki breloczek, już jest 960 000 takich breloczków rozdanych... Nie wstydzenie się Jezusa nie jest w modzie, dlatego bądźmy niemodni! więcej »
 
 
Napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski oraz Borussii Dortmund
Przyjąłem ten breloczek, ponieważ jestem katolikiem i nie wstydzę się Jezusa, ani swojej wiary. Wiem, że Pan Bóg na pewno cały czas nade mną czuwa. więcej »
 
 
Jeden z najbogatszych Polaków
Nazywam się Krzysztof Jędrzejewski, zarządzam grupą Kopex, która zatrudnia ponad 6000 pracowników w Polsce i w firmach na całym świecie.   więcej »
 
 
Polski prezenter telewizyjny
Nie wstydzę się Jezusa! Nie przez przypadek dzisiaj się spotykamy i mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej! Akcja ruszyła w roku 2011, a pod koniec kwietnia 2012 r. już ponad 800 tysięcy osób zadeklarowało podobne słowa jak ja. więcej »
 
 
Mistrzowie Polski A.D. 2012
Stanęli do zdjęć z brelokami akcji "Nie wstydzę się Jezusa". więcej »
 
 
Polski kompozytor, wokalista i autor tekstów
Chciałbym was bardzo zachęcić, abyście się nie wstydzili swojej religii, swojego katolicyzmu, nie wstydzili się krzyża! więcej »
 
 
Olimpijczyk, reprezentant Polski w Snowboardzie
Hej hej, Mateusz Ligocki z tej strony. Witam wszystkich. Jesteśmy na lodowcu Hintertux w Austrii na wysokości 3250 m.n.p.m. więcej »
 
 
Aktor
Mogę śmiało powiedzieć, że nie wstydzę się Jezusa, wręcz przeciwnie, jestem dumny, że wierzę w Niego i tak naprawdę to On daje mi siłę... więcej »
 
 
Wokalistka zespołu ”Galicja”
"...z radością włączam się w tę akcję i zachęcam wszystkich, kto w to wierzy, może jeszcze wstydzi się przyznać, może nie jest przygotowany, aby sam przed sobą zdecydował, a potem powiedział o tym innym". więcej »
 
 
Reprezentant Polski w piłce nożnej
Namawiam do włączenia się w akcję „Nie wstydzę się Jezusa” więcej »
 
 
1  
2  
 
dołącz
 
 
Krzysztof Jędrzejewski
Główny akcjonariusz Grupy Kopex, trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej. W 2011 roku zajął 26. miejsce wśród najbogatszych Polaków, według miesięcznika "Forbes".
 
Akcja
Chcemy obudzić sumienia Polaków. Młodych
i dojrzałych. Stań do walki z samym sobą!
Ze wstydem i obojętnością. Opowiedz się za Jezusem i nakłoń innych do wyznania wiary.
     Daj świadectwo:
zamów brelok 
i noś go w widocznym miejscu.
      Wymagasz od siebie więcej?
Spełniaj duchowe uczynki miłosierdzia!
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL