wydarzenia
Breloki akcji na Rajdzie dla Życia - Krzyżem przez Polskę
2011-06-27
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej organizuje w dniach od 30.06 do 13.07 Rajd dla Życia - Krzyżem przez Polskę. Jest to inicjatywa o krajowym zasięgu. Uczestnikami Rajdu będzie młodzież reprezentująca diecezje polskie, która zjednoczyła się w obronie życia poczętego.

Rajd dla Życia obejmuje krzyżem Ojczyznę, równocześnie biegnie śladami pierwszych polskich męczenników. Ich życie i ofiara stanowi motyw w poszukiwaniu odwagi do codziennego budowania cywilizacji miłości. Rajd ma charakter pielgrzymki życia przez polską ziemię. Jest to czas szczególnej modlitwy za dzieci poczęte oraz promocji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Miejscowości, przez które prowadzi Rajd, zostaną zaopatrzone w materiały pro life oraz breloki akcji "Nie wstydzę się Jezusa". Młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży reprezentujący diecezje polskie, składają na trasie świadectwo w obronie życia nienarodzonych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.rajddlazycia.pl/


www.mt1033.pl
 
dołącz
 
 
Mateusz Ligocki
...gdzie Bóg jest na swoim miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu, na odpowiednim miejscu. Pamiętajcie o tym, szczególnie dzisiaj.
 
Akcja
Chcemy obudzić sumienia Polaków. Młodych
i dojrzałych. Stań do walki z samym sobą!
Ze wstydem i obojętnością. Opowiedz się za Jezusem i nakłoń innych do wyznania wiary.
     Daj świadectwo:
zamów brelok 
i noś go w widocznym miejscu.
      Wymagasz od siebie więcej?
Spełniaj duchowe uczynki miłosierdzia!
 
 
 
Copyright © Instytut im. Ks. Piotra Skargi              WWW.PIOTRSKARGA.PL