wydarzenia
Ruszył portal wiary godny! Zapraszamy na PCh24.pl
2012-03-22
Ruszył nowy portal informacyjno-opiniotwórczy PoloniaChristiana.pl. Jest to nowoczesny projekt internetowy, skierowany do czytelników poszukujących niezależnych, chrześcijańskich opinii. Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi, każdy czytelnik ma teraz dostęp do najnowszych informacji z kraju i ze świata, opinii, komentarzy, filmów, a także artykułów publikowanych na łamach dwumiesięcznika "Polonia Christiana". 

Silną stroną nowego portalu jest dział Wydarzenia, złożony z sekcji krajowej oraz zagranicznej. Aktualne informacje ze świata polityki i gospodarki towarzyszyć będą wiadomościom zamieszczanym w dziale religijnym i kulturalnym. Twórcy PCh24.pl stawiają na rzetelny komentarz i opinie ekspertów. Bowiem jak, twierdzą - podstawowym założeniem nowego portalu jest podjęcie istotnych tematów, które w mediach tzw. głównego nurtu są często nieobecne bądź ukazywane w fałszywym świetle.

Redaktorzy portalu deklarują, iż będą interweniować w sprawach najbardziej oburzających i najmocniej uderzających w to, co prawdziwe, dobre i piękne. Chcą też promować chrześcijańskie wartości: tradycję, kulturę, życie i rodzinę. Dlatego też warto codziennie odwiedzać PCh24.pl - prawą stronę internetu!

Mt1033.pl.
 
Michał Lorenc
Polski Kompozytor, twórca muzyki filmowej - Nazywam się Michał Lorenc. Zachęcam was do niewstydzenia się Jezusa. Tutaj jest jeszcze taki breloczek, już jest 960 000 takich breloczków rozdanych... Nie wstydzenie się Jezusa nie jest w modzie, dlatego bądźmy niemodni!
 
Niektórzy duchowni uważają, że miejsce krzyża jest wyłącznie w kościele
Dlaczego?
Taka postawa wynika ze swoistego kompleksu oblężonej twierdzy. Nie podejmują działań poza murami kościoła w imię świętego spokoju.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL