wydarzenia
Ruszył portal wiary godny! Zapraszamy na PCh24.pl
2012-03-22
Ruszył nowy portal informacyjno-opiniotwórczy PoloniaChristiana.pl. Jest to nowoczesny projekt internetowy, skierowany do czytelników poszukujących niezależnych, chrześcijańskich opinii. Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi, każdy czytelnik ma teraz dostęp do najnowszych informacji z kraju i ze świata, opinii, komentarzy, filmów, a także artykułów publikowanych na łamach dwumiesięcznika "Polonia Christiana". 

Silną stroną nowego portalu jest dział Wydarzenia, złożony z sekcji krajowej oraz zagranicznej. Aktualne informacje ze świata polityki i gospodarki towarzyszyć będą wiadomościom zamieszczanym w dziale religijnym i kulturalnym. Twórcy PCh24.pl stawiają na rzetelny komentarz i opinie ekspertów. Bowiem jak, twierdzą - podstawowym założeniem nowego portalu jest podjęcie istotnych tematów, które w mediach tzw. głównego nurtu są często nieobecne bądź ukazywane w fałszywym świetle.

Redaktorzy portalu deklarują, iż będą interweniować w sprawach najbardziej oburzających i najmocniej uderzających w to, co prawdziwe, dobre i piękne. Chcą też promować chrześcijańskie wartości: tradycję, kulturę, życie i rodzinę. Dlatego też warto codziennie odwiedzać PCh24.pl - prawą stronę internetu!

Mt1033.pl.
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
Chrześcijanie walczą o obecność krzyża w miejscach publicznych
Dlaczego? Niech lepiej zajmą się np. pomocą ubogim i niepełnosprawnym…
- Chrześcijaństwa nie można zredukować do działalności charytatywnej.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL