wydarzenia akcja
”Nie wstydzę się Jezusa” na Arce Noego
2012-09-13
1000 breloków akcji „Nie wstydzę się Jezusa” zostało rozdanych podczas krakowskiego koncertu Arki Noego. Akcja zainicjowana została w marcu 2011 r. przez katolików z Krucjaty Młodych przy wsparciu Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.

W niedzielę 9 września na krakowskim Małym Rynku, równolegle z ewangelizacją muzyczną rozśpiewanych dzieci, Krucjata Młodych działająca przy Instytucie im. ks. P. Skargi rozdawała krakowianom i turystom symbole akcji głoszące: „Nie wstydzę się Jezusa”.

Wielu słuchaczy koncertu posiadało już nasz brelok (wszak rozprowadziliśmy ich już ponad 940 000), ale i tak znalazło się sporo chętnych, którzy nie wstydzą się zamanifestować swojej przynależność do Chrystusa. Akcję promowali ludzie filmu, teatru, muzyki, dziennikarstwa, sportu.

 


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu na portalu PCh24.pl
Akcja "Nie wstydzę się Jezusa" na koncercie "Arki Noego" 


źródło: PiotrSkarga.pl
 
Krzyż w szkole
Dlaczego? Inni mówią, że edukacja z zasady powinna być neutralna światopoglądowo…
- Nie istnieje neutralność światopoglądowa. Nie można uczyć dzieci bez odwołania się do kategorii prawdy i fałszu oraz dobra i zła.
 
Mateusz Ligocki
...gdzie Bóg jest na swoim miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu, na odpowiednim miejscu. Pamiętajcie o tym, szczególnie dzisiaj.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL