wydarzenia akcja
Breloki na rekolekcjach Ruchu CL
2012-07-09
W niedzielę 8 lipca, młodzi katolicy zrzeszeni w Ruchu Comunione e Liberazione otrzymali z rąk przedstawicieli Krucjaty Młodych breloki akcji "Nie wstydzę się Jezusa". Rekolekcje odbyły się w Krynicznie.

Nieopodal Wrocławia w malownicznej, pełnej zieleni miejscowości odbyły się pięciodniowe rekolekcje przeznaczone dla dzieci i młodzieży, skupionej wokół Ruchu Comunione e Liberazione. Uczestnicy korzystali z piękna natury oraz słonecznej pogody. Dzień wypełniały im gry, zabawy, wycieczki a także codzienna eucharystia oraz wspólne rozmowy.
Ostatniego dnia rekolekcji, podczas pożegnalnego spotkania, młodzi katolicy jako nagrodę i pamiątkę z rekolekcji przyjęli breloki z napisem "Nie wstydzę się Jezusa". Wszyscy dzielnie przyznali się do swej wiary i obiecali iść przez życie dając bliskim piękne świadectwo.
Zapraszamy do galerii.


www.mt1033.pl
 
 
 
 
Krzysztof Jędrzejewski
Główny akcjonariusz Grupy Kopex, trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej. W 2011 roku zajął 26. miejsce wśród najbogatszych Polaków, według miesięcznika "Forbes".
 
Chrześcijanin nosi krzyż na szyi i umieszcza go na sztandarach
Dlaczego? Inni mówią, że to wynika z naszej pychy, iż uważamy się za lepszych chrześcijan czy ludzi od innych, a ważniejsze jest z pokorą przyjmować krzyże dnia codziennego…
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL