wydarzenia akcja
Gimnazjum w Kościerzycach nie wstydzi się Jezusa!
2012-10-20
16 października br. do naszej akcji brelokowej dołączyło także Publiczne Gimnazjum im. T. Kościuszki w Kościerzycach. Wizyta koordynatora Krucjaty Młodych szczęśliwie zbiegła się z tradycyjnie obchodzonym w szkole dniem papieskim. Wszyscy uczniowie mieli okazję zapoznać się z ideą akcji "Nie wstydzę się Jezusa" i otrzymali nasze breloki. Dziękujemy panu Lechowi Chamotowi za zaproszenie, a młodzieży gratulujemy oficjalnego dołączenia do grona dumnych ze swej wiary!

mt1033.pl
 
 
 
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
Niektórzy duchowni uważają, że miejsce krzyża jest wyłącznie w kościele
Dlaczego?
Taka postawa wynika ze swoistego kompleksu oblężonej twierdzy. Nie podejmują działań poza murami kościoła w imię świętego spokoju.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL