wydarzenia akcja
Robert Lewandowski namawia do noszenia breloków!
2012-06-06
Napastnik piłkarskiej kadry Polski nie wstydzi się Jezusa! Robert Lewandowski wystąpił przed naszą kamerą i bez kompleksów opowiedział o znaczeniu wiary w jego życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

- We współczesnym świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów – wyznał popularny „Lewy”.

Piłkarz wypowiedział powyższe słowa w trakcie ostatniego etapu przygotowań reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Europy.

Zobacz świadectwo Roberta Lewandowskiego:

 
Krzyż w przestrzeni publicznej
Dlaczego? Inni mówią, że religia i jej symbole to sprawa prywatna każdego z nas…
- Religia nie jest tylko sprawą prywatną, ale i publiczną. Gdyby nie była, to Chrystus nie ustanowiłby instytucji do jej głoszenia - Kościoła.
 
Przemysław Babiarz
- dziennikarz i komentator sportowy.
Pamiętajmy: nawzajem dla siebie jesteśmy świadkami, nawzajem siebie umacniamy! Kochani, zachęcam was zatem do odwagi, do męstwa!
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL