wydarzenia
Wolontariusze TFP zaatakowani przez zwolenników homo-małżeństw
2011-06-08

2 czerwca wolontariusze z Amerykańskiego Stowarzyszenia Obrony Tradycji Rodziny i Własności (TFP) zostali zaatakowani przez przeciwnika tradycyjnego małżeństwa.Młodzi ludzie z Akcji Studenckiej TFP prowadzili akcję w obronie tradycyjnego małżeństwa w miejscowości Fairport, w stanie Nowy Jork. Wolontariusze trzymali transparenty, popierające tradycyjne małżeństwo złożone z mężczyzny i kobiety, a także rozdawali ulotki pt. „10 powodów dlaczego «małżeństwo» homoseksualne jest szkodliwe i musi być zwalczane”. Ulotka ta wzywa do stanowczego sprzeciwu wobec żądań ruchu homoseksualnego.

Podczas pokojowej manifestacji do wolontariuszy podszedł pederasta, który zniszczył ich baner z napisem „Małżeństwo Boże = 1 mężczyzna i 1 kobieta”. Agresor nie poprzestał na tym. Zagroził także zniszczeniem kamery, która zarejestrowała jego brutalne zachowanie. Zwolennik „małżeństw” jednopłciowych zagroził także, że podrze na strzępy transparent z napisem: „Zatrąb, jeśli popierasz tradycyjne małżeństwo”.

W trakcie pokojowej akcji młodych działaczy TFP doszło także do innego nieprzyjemnego incydentu. Pasażer jednego z samochodów, przejeżdżających obok demonstrantów, rzucił butelką po piwie, trafiając nią w czoło Michaela Shiblera, który zaczął krwawić. Policja została poinformowana o incydentach i wszczęła dochodzenie.

– Taktyka zastraszania w ogóle nie wpłynęła na mnie – zapewniał Shibler. – Będę dalej głosić prawdę o małżeństwie w miłości. Nasza sprawa jest szlachetna i my ją wygramy – dodał.

Ranny członek TFP mówił, że zwolennicy tzw. małżeństw jednopłciowych chcieliby zmusić do milczenia ich przeciwników. Dodał, że mimo głoszonej tolerancji dla tzw. różnorodności, są oni nietolerancyjni wobec przeciwstawnych punktów widzenia, o czym świadczy ich agresywne zachowanie.

Źródło: TFP.org, AS

 

 
dołącz
 
 
Krzyż w szkole
Dlaczego? Inni mówią, że edukacja z zasady powinna być neutralna światopoglądowo…
- Nie istnieje neutralność światopoglądowa. Nie można uczyć dzieci bez odwołania się do kategorii prawdy i fałszu oraz dobra i zła.
 
Akcja
Chcemy obudzić sumienia Polaków. Młodych
i dojrzałych. Stań do walki z samym sobą!
Ze wstydem i obojętnością. Opowiedz się za Jezusem i nakłoń innych do wyznania wiary.
     Daj świadectwo:
zamów brelok 
i noś go w widocznym miejscu.
      Wymagasz od siebie więcej?
Spełniaj duchowe uczynki miłosierdzia!
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL