wydarzenia akcja
Młodzież na Podlasiu nie wstydzi się Jezusa!
2011-09-12
4 września 2011 roku, już po raz osiemnasty, odbył się w Siedlcach Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "Hosanna".

Młodzież z całej Polski wzięła udział w muzycznych zmaganiach przy aplauzie kilku tysięcy osób, które przysłuchiwały się wokalnym popisom młodych katolików.

Jednymi ze specjalnych gości Festiwalu byli wolontariusze Krucjaty Młodych i akcji "Nie Wstydzę się Jezusa". Wystepując podczas "prime time" Festiwalu, gorąco podziękowali jego organizatorom za zaproszenie i przypomnieli zasady kampanii Mt1033.pl, namawiając młodzież do noszenia breloka i spełniania uczynków miłosierdzia co do duszy.

Zainteresowanie akcją przerosło oczekiwania organizatorów – w rekordowym czasie kilku minut, dzięki pomocy uczestników Festiwalu, udało się rozdać ponad 1200 breloków oraz wydawaną przez Krucjatę Młodych prasę – pisma "Krzyżowiec" i "Rycerz Lepanto".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z osiemnastego siedleckiego Hosanna Festival.

Mt1033.pl
 
 
 
Mumio: Jadwiga i Dariusz Basińscy
- członkowie grupy Mumio: Kiedy ktoś w trakcie rozmowy kpi sobie z Jezusa, atakuje mnie lub kogokolwiek, to rozmawiając z tą osobą, modlę się za nią, proszę Pana Boga, by jej nie sądził.
 
Krzyż jest niezmiernie ważny dla chrześcijan
Dlaczego? Inni mówią, że to tylko symbol, od którego ważniejsze jest wypełnianie Bożych przykazań.
- Używając krzyża, przyznajemy się do wiary w Chrystusa i do przynależności do Jego Kościoła.
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL